Добре дошли в официалният форум на издателство "Колибри". За да видите целият форум, трябва да се регистрирате.
Пожелаваме ви много приятни мигове с нас Smile
Добре дошли в официалният форум на издателство "Колибри". За да видите целият форум, трябва да се регистрирате.
Пожелаваме ви много приятни мигове с нас Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Свържете се с нас

Основен партньор

Latest topics
» Мистерията на каменните кълба
Какъв съм бил в предишен живот... EmptyСъб Сеп 21, 2013 7:21 pm by gold_baby

» Топ 10 свръхестествени явления
Какъв съм бил в предишен живот... EmptyСъб Сеп 21, 2013 7:19 pm by gold_baby

» Откриха светилище на древногръцки богове в Средна гора
Какъв съм бил в предишен живот... EmptyСъб Сеп 21, 2013 7:16 pm by gold_baby

» Варна – градът на мъртвите вампири
Какъв съм бил в предишен живот... EmptyСъб Сеп 21, 2013 7:12 pm by gold_baby

» Най-великите открития на 21 Век
Какъв съм бил в предишен живот... EmptyСъб Сеп 21, 2013 7:08 pm by gold_baby

» Силата на нашето подсъзнание
Какъв съм бил в предишен живот... EmptyСъб Сеп 21, 2013 6:36 pm by gold_baby

» Съкровищата на Монтесума
Какъв съм бил в предишен живот... EmptyСъб Сеп 21, 2013 6:24 pm by gold_baby

» Бижутата пазят притежателите си от уроки
Какъв съм бил в предишен живот... EmptyСъб Сеп 21, 2013 6:21 pm by gold_baby

» Древните келти гадаели по... агонията на пленниците
Какъв съм бил в предишен живот... EmptyСъб Сеп 21, 2013 6:16 pm by gold_baby

Нашето семейство :)
Какъв съм бил в предишен живот... 5763016h

Какъв съм бил в предишен живот... 6176512a

Какъв съм бил в предишен живот... 4811753L

Гласувайте за нас :)
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Нашите приятели



 

 Какъв съм бил в предишен живот...

Go down 
АвторСъобщение
gold_baby
Admin
Admin
gold_baby


Брой мнения : 200
Join date : 09.05.2012
Age : 31
Местожителство : София

Какъв съм бил в предишен живот... Empty
ПисанеЗаглавие: Какъв съм бил в предишен живот...   Какъв съм бил в предишен живот... EmptyСъб Сеп 21, 2013 6:09 pm

Няма човек на този свят, който да не се е замислял има ли прераждане и какъв е бил в предишния си живот. Живеем в материален свят, с който сме свързани и от който сме зависими. Трябва обаче да настроим съзнанието си да бъде чувствително към вибрациите на нематериалния свят, да разкрием тайните свързани с кармата и преражданията. За да успее човек да разбере какъв е бил в предишния си живот трябва редовно да се тренира съзнанието и да се медитира.

Ако се свържем в медиум или астролог, то те най-вероятно ще успеят да ни кажат какви сме били в предишния си живот, но много по-вълнуващо би било човек сам да открие миналите си животи.

Всеки човек има въображение и може да представя различни картини. Механизмът за връщане в минали съществувания не е сложен, но трябва концентрация и силна воля.

Първото, което трябва да направите е да си осигурите подходящи външни условия, като тишина и абсолютно усамотение.

Започнете да медитирате като постепенно отпускате всички части на своето тяло. Дишайте ритмично.

Плавно се връщайте назад във времето, като си спомняте какво сте правили миналата седмица, на последния си рожден ден, припомнете си отминали и важни събития. Връщайте се постепенно и в хронологичен ред, за да се ориентирате по-добре в миналото. В един момент ще успеете да се върнете до своето раждане и преди това, защото появата ни на бял свят и всички други съществувания е съхранена дълбоко в подсъзнанието и човек само трябва да успее да достигне до там.

Възможност да разберете какви сте били в предишен живот е и хипнозата. Нейната цел, както и целта на медитацията е достигане до подсъзнанието, което функционира на по-дълбоко ниво спрямо нивото на нормалните човешки възприятия. Именно подсъзнанието пази всичко от всяко едно време.

На много хора е трудно да си обяснят преражданията и това е съвсем логично. Много религиозни учения се занимават с този въпрос, но пълна яснота все още няма. Нормално е да сме склонни да вярваме, че има минали животи, защото на всеки човек се е случвало да се окаже в много позната ситуация, сякаш е бил тук и преди.

Християнството отрича прераждането, но много религиозни течения го приемат за свой водещ принцип. Такива са индуизмът и будизмът. В тях прераждането се счита за основна част от действителността. В Кабала непрекъснато се споменава за съществуването на прераждането.
Върнете се в началото Go down
https://colibri-official.bulgarianforum.net
 
Какъв съм бил в предишен живот...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-
Идете на: